Bitdefender Advanced GravityZone

Bitdefender Advanced GravityZone


ساده اما قدرتمند؛ با نسل جدید ضدبدافزارها همراه شوید   


  با راهکار برگزیده شده در آزمون های مؤسسات ارزیابی مستقل معتبر، در بخش های حفاظت و کارایی، آلودگی و کندی سیستمها را به دست فراموشی بسپارید.
  با یک کنسول متمرکز و واحد، حفاظت بهینه شده ایستگاه های کاری، سرورها، ماشین های مجازی، دستگاه های همراه و سرورهای ایمیل را مدیریت کنید.
 

در مقابل انواع تهدیدات و حملات با امکانات جامع این راهکار همچون دیواره آتش، ضدنفوذ، پایشگر وب و کنترل دستگاه، از سازمان خود محافظت کنید.

 

چه چیز Bitdefender GravityZone Advanced Business Security را بهترین کرده است؟

قابلیت   مفهموم آن برای کسب و کار شما

بهترین فناوری های ضدویروس، ضدبدافزار و ضدهرزنامه

با استفاده از فناوری های شناسایی Bitdefender که دائماً در حال به روز رسانی اند، ضدبدافزار قادر به شناسایی تهدیدات ناشناخته ای است که راهکارهای دیگر توانایی تشخیص آنها را ندارند. این فناوری ها حداقل تاثیر را بر روی کارایی سیستم می گذارند. Bitdefender تنها شرکتی است که تا به امروز، در تمام ۳۵ آزمون مؤسسه Virus Bulletin، ویژه ضدهرزنامه ها، موفق به دریافت نشان VBSpam شده است.

 

افزایش بهره وری با حذف بدافزارها و هرزنامه ها

فناوری های Bitdefender، سازمان شما را یک گام جلوتر از حملات بدافزارها به پیش می برد. علاوه بر آن، کارایی تایید شده فناوری ضدهرزنامه Bitdefender بهره وری سازمان را بهبود می بخشد.

امنیت برای ایستگاه های کاری، سرورها، ماشین های مجازی، دستگاه های همراه و سرورهای ایمیل همگی از طریق یک کنسول

به تعداد لیسانس خریداری شده از ایستگاه های کاری، سرورها و دستگاه موبایل محافظت کنید. تعداد سرورها نباید بیش از ۳۵ درصد از مجموع کل تعداد لیسانس باشد. با خرید این بسته، تا ۱۵۰ درصد از تعداد لیسانس، صندوق پستی در مقابل هرزنامه ها محافظت می شوند.

 

امنیت جامع با قیمت بسیار مناسب

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security راهکاری جامع و در عین حال مقرون به صرفه برای تامین امنیت سازمان است. یکپارچه بودن این راهکار، سازمان را از درگیر شدن با محصولات متعدد آزاد می کند.

دیواره آتش، ضدنفوذ، کنترل کننده دستگاه، پایشگر وب، توصیه گر جستجو و کنترل کننده وب و نرم افزار

قابلیت های دیواره آتش، ضدنفوذ و پایشگر وب از ملزومات مقابله با تهدیدات سایبری همچون نفوذ و حملات کلاهبرداری است.

این راهکار امکان محدود کردن دسترسی کارکنان به برنامه ها و صفحات وب خاص را فراهم می سازد.

 

حفاظت در برابر انواع حملات و بهبود بهره وری

بر خلاف بسیاری از راهکارهای دیگر که فاقد قابلیت هایی بیش از ضدویروس همچون دیواره آتش و کنترل کننده دستگاه هستند و یا با هزینه ای جداگانه آنها را ارائه می کنند، Bitdefender GravityZone Advanced Business Security همه این قابلیت ها را در یک راهکار کامل، بدون هزینه ای اضافی، عرضه می کند.

محدود ساختن دسترسی به برنامه ها و سایت هایی خاص، علاوه بر افزایش امنیت، از اتلاف وقت کارکنان جلوگیری کرده و درنتیجه سبب افزایش بهره وری در کسب و کار شما می شود.

گسترش و مدیریت امنیت آسان

سازمان ها می توانند از کنسول میزبانی شده بر روی سرورهای ابری Bitdefender و یا سرور مستقر در سازمان برای پیاده سازی این راهکار استفاده کنند. در حالت دوم، ابزار مدیریتی، یک ماشین مجازی مبتنی بر سیستم عامل Linux مستحکم شده، است. ابزار مدیریتی را می توان در کمتر از دو ساعت راه اندازی کرد. همچنین در طول نصب، Bitdefender ضدویروس های نصب شده ساخت شرکتهای دیگر را شناسایی و خود اقدام به حذف آنها می کند.

 

با مدیریت موثرتر در زمان صرفه جویی کنید

توانایی یکپارچه شدن این راهکار با Active Directory، Citrix XenServer یا VMWare vCenter پیاده سازی آنرا آسـان کـرده و به میـزان قابل توجهی در زمان صرفه جویی می کند. قابلیت هایی همچون شناسایی خودکار دستگاه محافظت نشده، توانایی حذف ضدویروس های نصب شده قبلی و مکانیزم های متنوع نصب از راه دور گسترش Bitdefender را بر روی سیستم های سازمان بنحو چشمگیری تسهیل می کند.

پایش هوشمند مرکزی برای بهبود کارایی

سیستم پایش هوشمند Bitdefender، سازمان را قادر به راه اندازی ۳۵ درصد ماشین مجازی بیشتر بر روی سرورهای میزبانی می کند که در حال حاضر از راهکارهای امنیتی سنتی استفاده می کنند. بر خلاف راهکارهایی که وابسته به VMware vShield هستند، Bitdefender قادر به پوشش هر نوع بستر مجازی و پایش با قابلیت هایی همچون تنظیم متوازن بار می باشد.

 

صرفه جویی در هزینه با به حداقل رساندن مصرف منابع

پایش و مکانیزم های پیشرفته Caching مصرف منابع استفاده شده توسط ماشین های فیزیکی و مجازی را به حداقل می رساند. این بدان معناست که ماشین های مجازی بیشتری را می توانید در زیرساخت فعلی راه اندازی کنید.

پشتیبانی بدون وقفه

پشتیبانی حضوری، تلفنی، Chat و سامانه های خدمات پس از فروش و پشتیبانی همگی به رایگان ارائه می شوند.

 

حرفه ای ها شما را یاری می کنند

شبکه گستر با دارا بودن پر سابقه ترین و بزرگترین گروه پشتیبانی ضدویروس در ایران، همواره، در کنار شما خواهد بود.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ