قوانین و مقررات

آنتی ویروس پادویش - نسخه امنیت پیشرفته

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط

شرکت اندیشه پردازان سپاهان در راستای اهداف خود مبنی بر «لزوم رعایت اصول مشتری مداری در ارائه خدمات» و همچنین «فراهم نمودن دسترسی آسان و مطلوب مشتریان گرامی » شرایط ذیل را اعلان می نماید:

1ـ کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ظرف یک تا چهار روز کاری (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع هستند) ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.

2ـ پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت این ایمیل باید جهت تأیید پرداخت با بخش پشتیبانی از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید.

3ـ در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده (طی چهار روز کاری اول)، 10% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به مشتری مسترد می‌گردد.

4ـ در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن به مشتری مسترد می‌گردد.

5ـ اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به شرکت اندیشه پردازان سپاهان صرفاً برای ارائه خدمات، مورد استفاده قرار می گیرد و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

6ـ مسئولیت شرکت اندیشه پردازان سپاهان در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. با توجه به بیمه بودن کلیه بسته‌های ارسالی توسط این شرکت، در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

7ـ هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

8ـ در صورت وجود مشکل در هر بخش یا خدمات شرکت اندیشه پردازان سپاهان می‌توانید از طریق info@aps-co.net ارتباط برقرار کنید.