Secure Tower

آنتی ویروس پادویش - نسخه امنیت پیشرفته

Secure Tower

SecureTower

محافظت موثر در برابر تهدیدات داخلی

 

کنترل تمامی کانال های ارتباطی :

برای اطمینان از محافظت از اطلاعات محرمانه شما،سکیورتاور تقریبا تمامی کانال های ارتباطی و انتقال اطلاعات را زیر نظر میگیرد:

 

فایل های موجود در ذخیره ساز های ابری شامل:

Dropbox,google drive,icloud,onedrive,yandex,disk

فایل های منتقل شده از طریق ذخیره ساز های متصل به شبکه

فایل های روی کامپیوترها

داده های منتقل شده از طریق USB

کپی شدن داده در clipboard

داده های پرینت شده

پیاخم های متنی و صوتی از طریق پروتکل SIP یا همان IP telephoney 

 

ایمیل ها و پیوست های محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل

نظیر yahoo,Hotmail,gmail,aol و... به همراه اپلیکیشن های نسخه دسکتاپ

از جمله thunderbird,outlook,the bat و... حتی در صورت استفاده از پروتکل های امن.

ارتباط متنی و صوتی از طریق پیام رسان ها

 شامل skype,viber,whatsapp,telegram,google talk,icq mail,ms lync,google hangouts

 

ترافیک وب:

پیام های رد و بدل شده در شبکه های اجتماعی،وبلاگ ها،چت های آنلاین و تالار های گفتگو،وب سایت هاای بازدید شده توسط کاربر به همراه در خواست های ایجاد شده از طریق پروتکل های

http/https یا فایل های منتقل شده از طریق پروتکل های ftp/ftps

 

قابلیت های تحلیلی

تشخیص صدا :

امکان جستجوی متنی در صد های ضبط شده.سیستم می تواند از فناوری های مختلف شناسایی گفتار و پردازش داده داخلی خود و یا سیستم های ابری استفاده نماید.

 

تشخیص مهر شرکت :

امکان شناسایی مهر شرکت در اسناد و تصاویری که در حال انتقال در شبکه و یا بیرون از شبکه

هستند با استفاده از قابلیت تعریف مهر شرکت در سیستم.

 

تحلیل فایل های CAD :

امکان جستجو و بررسی برای فایل های محرمانهموجود در طراحی های ثبت شده

توسط برنامه های CAD .

 

فهرست کردن کامپیوتر ها :

جستجوی خودکار و دستی برای یافتن اطلاعات محرمانه ذخیره شده در کامپیوتر های متصل به شبکه.

 

تحلیل های آماری :

تحلیل استفاده از کانال های ارتباطی(میزان ارسال-دریافت پیامها،ایمیل ها،فایلها و...)

دوره های فعال/غیر فعال  بودن کارمند،میزان حضور در صفحات وب،میزان استفاده از

 اپلیکیشن های مختلف و...

 

تغییرات پسوند فایل :

فرمت فایل ها بر اساس امضای آنها شناسایی می شوند لذا در صورت تغییر پسوند یک فایل سیستم فریب نمی خورد و سیاست امنیتی تعریف شده به درستی اعمال خواهد شد.

 

تشخیص تصویر :

امکان تشخیص و استخراج متن از تصویر(از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.)

 

واژه ای مشخص :

امکان تعریف قال های از پیش تعیین شدهبرای واژه های مشخص امکان جستجوی بسیار موثر

داده هایی نظیر نشانی ها،شماره تلفن ها،SSN ،کد ملی،شماره حساب یا کارت های بانکی را

 فراهم می آورد.

 

اثر انگشت دیجیتال :

قابلیت نترل محتواهای حساس اجازه شناسایی انتقال فایل یا بخشی از آن که حاوی اطلاعات محرمانه است را به شما می دهد.(این محتوای محرمانه می تواند در پایگاه داده خوانده شود.)

 

تحلیل با استفاده از واژه نامه :

ابزار تحلیل زبانی شامل تحلیل متن بر اساس واژه نامه های موجود در سکیور تاور با قابلیت ایجاد واژه نامه های شخصی اسست.قوانین امنیتی در صورتی که انتقال متون شامل کلمات یا گروهی از کلمات موجود در واژه نامه را شناسایی کنند به شما اخطار خواهند داد.

 

 

 

چرا باید سکیورتاور بخرید؟

1.پشتیابنی فنی،مشاوره و آموزش فردی بسیار سطح بالا.

2.نیاز سخت افزاری پایین و کارایی بالا در پردازش داده ها در مقایسه با رقبا.

3.انجام چندین کار هم زمان:سیسم  وظایف متنوعی را هم زمان انجام می دهد.

از نشر اطلاعات جلوگیری میکند،بر عمل کرد کارکنان نظارت میکند و

 مکاتبات کاری را بایگانی میکند.

4.چرخه کامل از بازرسی رخداد های امنیتی در محیط سکیورتاور

5.سادگی پیاده سازی:برای نصب سکیور تاورنیازی به خرید تجهیزات سخت افزاری گران قیمت و تماس با یک متخصص ندارید.نصب آن بسیار سریع است و پیکر بندی اصلی از یک کنسول انجام می شود.

6.قابلیت استفاده:واسط کاربری کاربرپسند امکان استفاده از سیستم را برای مدیران در سطوح مختلف فراهم می آورد.

 

سکیورتاور،از سرقت یا نشت فایل های اداری مالکیت معنوی،اطلاعات محرمانه و تجاری سازمان محافظت می نماید.این سیستم بر وفاداری کارمندان نظارت می کند:تمامی فعالیت کارکنان در تمامی اپلیکیشن ها و وب سایت ها را رصد می کند و گزارش های دقیقی درباره ی آنها ارائه میدهد.

سکیور تاور تقزیبا تمامی کانال های انتقال اطلاعات را مانیتور میکند،با توجه به سیاست های امنیتی تمامی ترافیک را تحلیل کرده و از انتقال اطلاعات حساس به خارج از سازمان جلوگیری می کند و به صوت خودکار مسئول امنیت سازمان را از تمامی رخداد های امنیتی باخبر می کند.

سیستم می تواند در هر شبکه ای بدون نیاز به ایجاد تغییر نصب شود و به صورت نامحسوس فعالیت کند.

 

 

کنترل کارکنان و بهینه سازی فرایند های کسب و کار

 

سیستم گذارش گیری منعطف :  

گزارش های آماری دقیق با جزئیات فراوان به شما امکان می دهد فرایندهای کسب و کاری که در شرکت جاری هستند را تحلیل کرده و الگوهایی که معمولا منجر به وقوع تخلفات امنیتی می شوند را شناسایی نمایید.گزارش های پویا در محدوده مشخص کمک می کند کارایی یک فرد یا دپارتمان خاصی از شرکت را ارزیابی نمایید.همچنین تمامی گزارش ها بصورت تعاملی عمل میکنند که به شما امکان می دهند هر رخداد را به شکل مستقیم ارزیابی نمایید و فرایند بازرسی با سرعت بیشتری صورت بپذیرد.

 

بازرسی رخدادها :

با قابلیت تعریف قوانین امنیتی به  صورت انعطاف پذیر سیستم می تواند مانع از انتقال اطلاعات محرمانه سازمان شده و مسئول امنیت شبکه را از وقوع چنین رخداد مطلع نماید.

سکیورتاور به شما امکان بازرسی در رخداد های امنیتی مرتبط با نشت اطلاعات را میدهد:

می توانید افراد خاطی را شناسایی کنید،قصد و نیت افراد از آن عمل را کشف کنید و در نهایت اقدامات لازم را انجام داده و راهکاری برای اقدامات آتی اتخاذ نمایید.داده های جمع آوری شده توسط سکیورتاور می توانند یه عنوان مدرک در دادگاه مورد استفاده قرار گیرند

 

 

 

شناسایی کارمندان غیر وفادار :

به منظور شناسایی کارمنان غیر وفادار،پشینهادهای امنیتی درون محصول فرصت تحلیل تاریخچه کامل ارتباطات کارمندان را به شما می دهد.با کمک سکیورتاور می توانید،

افراد خارج از سازمان با فعالیت های نامطلوب را شناسایی نمایید.برای مثال تلاش افراد بیرون برای وسوسه پرسنل ارزشمند شرکت به منظور جذب آنها و یا تلاش برای کسب اطلاعات محرمانه درون سازمانی.

 

 

گراف تحلیلی از تعامل  کارکنان :

گراف تحلیلی تماس های درون و برون سازمانی کاربر از جمله تماس ها با

 شرکت های رقیب را ردگیری می کند.این ابزار به شما امکان شناسایی رهبران غیر رسمی و همچنین پیدا کردن کارمندان بالقوه در موارد نشت اطلاعات محرمانه سازمانی که از بیرون سازمان شروع می شود را می دهد.

فعالیت کارمند روی کامپیوتر :

نظارت بر فعالیتی که کارکنان بر روی کامپیوتر شخصی خود انجام می دهند آنها را تشویق

 به مسئولیت پذیری بیشتر می کند.مدیریت از اینکه کارکنان چگونه روز کاری خود را سپری یکنند تصویری شفاف به دست می آورد.چه میزانی کارمند فعال بوده یاچند ساعت وقت صرف گشتن در وب سایت های مختلف کرده اند.

 

موارد استفاده از سکیورتاور

در شبکه محلی سازمان   :

سکیورتاور تمامی کانال های انتقال داده از کامپیوتر کارکنان به بیرون را کنترل کرده و از نشت و سرقت داده های محرمانه و شخصی جلوگیری به عمل می آورد.

 

برای کامپیوتر های قابل حمل :

سکیورتاور ایستگاه های کاری قابل حمل(لپ تاپ ها و نوت بوک ها)را درون و بیرون شرکت کنترل می کند.اگر هر کارمندی به ماموریت کاری برود،نسخه نصب شده سکیورتاور  به کار خود روی لپ تاپ کارمند ادامه داده و تمامی اطلاعات لازم را ذخیره نماید،پس از اتصال به شبکه محلی سازمان، سکیورتاور اقدام به ارسال اطلاعات جمع آوری شده به سرور می نماید و شما هیچ یک از اطلاعات مورد نیاز را از دست نمی دهید.

 

 

برای شعب توزیع شده در مناطق جغرافیایی مختلف :

سکیورتاور در شورکت هایی که به صورت جغرافیایی گسترده هستند یا دفاتر متعدد و ساختار توزیع شده ای دارند(مثلا هلدینگ های بزرگ یا شبکه های شعب بانک)عملیات نصب،پیکر بندی و مدیریت سیستم به صورت مرکزی را پشتیبانی می نماید.در این مدل از پیاده سازی بنا به نیاز و درخواست سازمان هم می توان داده های هر شعبه یا شرکت در همان منطقه جغرافیایی به صورت مستقل نگهداری شوند و یا اطلاعات به شعبه مرکزی ارسال شوند و یا اطلاعات به شعبه مرکزی ارسال شوند و در آنجا نگه داری و تحلییل شوند.

 

در شبکه هایی با معماری پیچیده   :

سکیورتاور به صورت کاملا قابل اعتماد در سازمان هایی با معماری شبکه محلی پیچیده از جمله شبکه هایی با ساختار Multi-domain و یا شبکه های دارای کلاسترهای ترمینال سرور

 کار می کند.

 

تنظیمات انعطاف پذیر برای جمع آوری داده ها :

انتخاب های متنوعی برای نحوه جمع آوری داده ها در سکیورتاور وجود دارد:جمع آوری اطلاعات از طریق نسخه نصب شده روی کامپیوتر کاربر،جمع آوری متمرکز داده از طریق مانیتورینگ ترافیک شبکه و یا یک روش ترکیبی که از هر دو روش استفاده می کند.

همچنین امکان یکپارچه سازی ایمیل شرکت و پراکسی سرور هایی که از پروتکل  ICAP استفاده میکنند با سکیورتاور وجوود دارد.

 

سیستم کنترل دستی  :

این سیستم امکان پیکربندی انعطاف پذیر و متنوع دسترسی به تنظیمات و یا مشاهده گزارش های سکیور تاور بر اس ساختار و سلسله مراتب سازمان را فراهم می آورد.این امکان شمارا قادر می سازد ابزار مناسب مانیتورینگ و نظارت را در اختیار مدیران بخش های مختلف سازمان نظیر منیت اطلاعات،منابع انسانی،مدیریت و... قرار دهید تا با اطلاعاتی که از سکیورتاور

به دست می آورند وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند.

 

فرصت های سکیورتاور

کنترل کانال های انتقال داده :

جمع آوری اطلاعات تمام ترافیک ورودی به و خروجی از کامپوتر کارمندان به شما امکان کنترل حداثی همه کانال های انتقال اطلاعات و در نتیجه کمینه کردن خطرات نشت اطلاعات را می دهد.

 

تحلیل اطلاعات بر اساس سیاست های امنیتی تعیین شده :

روش به  کار رفته در تحلییل محتوا و نشانه های داده های جمع آوری شده،امکان شناسایی خودکار رخداد های امنیتی مرتبط با نت و سرقت اطلاعات را به سیستم می دهد.واحد امنیت پیغام وقوع رخداد امنیتی را دریافت میکند و می تواند در اسرع وقت بررسی های لازم را آغاز نماید.

 

ارزیابی وفادار پرسنل و تشخیص تقلب  :

تحلیل های آماری ب شما امکان ارزیابی فعالیت کاربران در شبکه سازمان را می دهد و

 ابزار «گراف تحلیلی ارتباطات» چرخه ارتباطات درون و برون سازمانی پرنسل را تحت نطر قرار می دهدو کارکنان غیر وفادار به سازمان و همینطور افرادی که سیاست های امنیتی را نقض

 می کنند شناسایی کرده و در گروه های مخصوص قرار می دهد.

 

امکانات گسترده برای تولید گزارش های دلخواه:

«مرکز گزارشات» سکیورتاور شما را قادر می سازد گزارش های متنوعی از عملکرد پرسنل سازمن در شبکه به صورت فرد به فرد و یا کل مجموعه سازمان تهیه نمایید.اطاعاتی که به صورت گرافیکی در اختیار شما قرار می گیرند نه تنها ایده کلی وضعیت پرسنل در سازمان را در اختیار شما قرار می دهد،بلکه موثر و مفید بودن محصول را به مدیران ارشد مجموعه

 نمایش می دهد.

 

 

 

کنترل میزان موثر بودن کارکنان :

قابلیت کنترل فعالیت پرسنل این امکان را به شما می دهد که تشخیص دهید هر کارمند وظایف خود را چقدر موثر و با چه میزان بهره وری انجام می دهد در نتیجه به شما اجازه می دهد فرایند های کسب و کار خود را در شرکت بهینه نمایید.

 

بایگانی مکاتبات مرتبط با کسب و کار :

به شما اجازه می دهد یک بایگانی سفارشی از مکاتبات کسب و کار سازمان تهیه نمایید.

این بایگانی به شما امکان می دهد به تاریخچه مکاتبات همه کاربران در هر زمان که بخواهید دسترسی داشته و آنها را مورد بازبینی قرار دهید.

 

 

ما به شما نصب و استفاده از نسخه آزمایشی رایگان را پیشنهاد می دهیم!

بنابراین می توانید عملکرد محصول را آزمایش کنیدو درباره قابلیت های آن و اینکه چگونه مشکلات کسب و کار شمارا حل میکند بیشتر بیاموزید.

اگر به کمکی نیاز دارد یا هر سوالی دارید با ما تماس بگیرید،متخصصین ما پشتیبانی کامل به شما ارائه می دهند.

 

 

اصفهان میدان آزادی خیابان سعادت آباد

مجموعه طلا طبقه دوم واحد A

تلفن:03131311921     تلفکس:03131311992

Email:info@aps-co.net

Website:www.aps-co.net