Total Security For Business

Kaspersky

Total Security For Business

بسته ی  "Kaspersky Endpoint Security for Business Total"
کاملترین و جامع ترین راهکار امنیتی به همراه سیستم مدیریت قدرتمند کسپرسکی، شامل:
•    
ضد ویروس، ضد بدافزار، ضد ویروس تلفن همراه و رمزنگاری داده ها
•    مدیریت وصله ها امنیتی و ابزارهای شناسایی حفره های امنیتی
•    سیستمهای مدیریت قدرتمند و کارآمد
•    حفاظت از سرورهای پست الکترونیکی، سرورهای اینترنت و سرورهای اشتراکی

مزایا:

بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" با ارائه ابزارهای امنیتی متنوع جهت ایستگاه های محلی، فایل سرورها، سرورهای پست الکترونیکی، سرورهای اینترنت، سرورهای تعاملی- اشتراکی و دستگاه های همراه کلیه بخشهای مختلف شبکه را بطور کامل مورد حفاظت در مقابل انواع تهدیدات امنیتی قرا می دهد. این بسته ی از یک کنسول مدیریتی قدرتمند و یکپارچه به منظور نظارت و کنترل بخشهای مختلف حفاظتی و نرم افزارهای امنیتی نصب شده روی رایانه های شبکه بهره می گیرد.
حفاظت ایستگاه های محلی:
ضد ویروس برتر قدتمند
بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" با بهره گیری از مخزن ویروس منحصر به فرد کسپرسکی، هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری ابری به همراه لایه های دفاعی متعدد و بهمچنین ابزارهای کنترل وب بظور کامل در مقابل بدافزارها و تروجانها از رایانه های شبکه محافظت به عمل می آورد.
امنیت برای محیط های ناهمگن
این بسته ی با ارائه ضد ویروس برای انواع پلتفرم ها و سیستم عاملها از قبیل: ویندوز، لینوکس، مکینتاش و ... طیف وسیعی از رایانه ای شبکه مورد حفاظت قرار می دهد.
حفاظت در مقابل بدافزارهای جدید
با توجه به اینکه بدافزارها و ویروسهای جدید هر روز در حال ظهور و انتشار در فضای اینترنت می باشند، لابراتوار کسپرسکی با روزآمد نمودن مکرر و منظم مخزن ویروس خود نسبت به سایر شرکتهای سازنده نرم افزارهای ضد ویروس موجب حفاظت از کاربران خود در سریعترین زمان ممکن می گردد. ارائه شابلون های ویروس توسط لابراتوار کسپرسکی در مخزن ویروس، تا حد بسیار زیادی موجب کاهش حجم مخزن ویروس و افزایش راندمان و کارایی رایانه کاربران شده است.
حفاظت فوری
سیستم حفاظت فوری کسپرسکی شامل یک پایگاه داده خاص و به روز شده از آخرین اطلاعات در خصوص کدهای مخرب شناسایی شده لابراتوار کسپرسکی می باشد. این سیستم به کاربران کمک می نماید تا قبل از افزوده شدن یک آلودکی به مخرن ویروس نرم افزار قادر به شناسایی و مقابله با بدافزارهای جدید گردند.
تجزیه و تحلیل رفتاری (System Watcher)
فناوری رفتار شناسایی کسپرسکی (System Watcher) قابلیت ویژه ای است که به کمک آن نرم افزار ضد ویروس کلیه برنامه ها و فایلهای اجرایی را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده رفتار مشکوک اقدام به بلوکه سازی فعالیت آنها نموده و در صورت نیاز می تواند کلیه تغییرات انجام شده را لغو  و سیستم را به نقظه ای قبل از اجرای برنامه های مذکور بازگرداند.
تکنولوژی پاکسازی فعال
تکنولوژی پاکسازی فعال کسپرسکی موجود در اات شبکه ای، با قرار گرفتن در پایین ترین سطح سیستم عامل کلیه کدهای مخرب و بدافراها را بطور خودکار پاکسازی می نماید.
فناوری شناسایی ابری
ده ها میلیون کاربر کسپرسکی در سراسر دنیا روزانه فایلهای مشکوک خود در بطور خودکار توسط ماژول "KSN" در شبکه ابری لابراتوار کسپرسکی قرار می دهند. این شبکه امنیتی با به روز رسانی فوری پایگاه داده خود و ارائه ابزارهای پاکسازی برای هر یک از فایلهای آلوده ارسالی کاربران، در کمترین زمان ممکن از انتشار آنها در فضای سایبری جلوگیری می نماید. از دیگر مزایای این شبکه ابری می توان به کاهش خطای شناسایی آنتی ویروس (False-Positives) و نهایتا افزایش بهره وری شبکه کاربران اشاره نمود.
دیواره آتش مجهز به فناسوری "HIPS"
دیواره آتش پیشرفته کسپرسکی با بررسی کلیه ترافیک ورودی و خروجی با توجه به آدرس "IP" و پورتهای استفاده شده، شبکه را در مقابل دسترسی های غیرمجاز محافظت می نماید. این دیواره آتش بصورت پیش فرض دارای 250 دسترسی از قبل تعریف شده بوده و تا حد زیادی در وقت مدیر شبکه برای پیکربندی مجدد دسترسی ها صرفه جویی می نماید.
مسدود سازی حملات شبکه ای
ماژول مسدود ساری حملات شبکه ای با بررسی فعالیت برنامه ها در شبکه به محض شناسایی رفتار مشکوک با توجه به پیش فرضهای تعریف شده اقدام به مسدود سازی برنامه مورد نظر خواهد نمود.
حفاظت از فایل سرورها:
حفاظت از محیطهای ناهمگن
بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" مجهز به ضد ویروس قدرتمند و پیشرفته جهت حفاظت از فایل سرورهای شبکه با پلتفرم های مختلف از جمله ویندوز، لینوکس، ناول و  "FreeBSD" می باشد. این بسته ی بدلیل استفاده حداقلی از منابع سیستم هیچگونه تاثیری در عملکرد سرورها نداشته و آنها را در مقابل طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی محافظت می نماید. این بسته ی همچنین  قادر به حفاظت از سرورهای خوشه ای ویندوز و سرورهای "Terminal Servers" شرکت مایکروسافت و شرکت "Citrix" نیز می باشد.
ضد ویروس انعطاف پذیر
اگر در کارکرد سرور اخلالی ایجاد گردد و نیاز به راه اندازی محدد داشته باشد نرم افزار ضد ویروس کسپرسکی به طور خودکار سیستم را راه اندازی نموده و پس از شروع به کار مجددا کنترل حفاظتی آنرا به دست می گیرد.
مدیریت آسان و گزارشات متنوع
کنسول مدیریتی قدرتمند با واسط کاربری کاربر پسند به همراه ابزارهای لازم جهت دریافت گزارشات متنوع از وضعیت امنیتی شبکه به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن کلیه نیازهای خود را برآورده سازید.
پشتیبانی از سرورهای مجازی
راهکارهای امنیتی لابراتوار کسپرسکی موفق به دریافت نشان تایید از سوی "VMWARE" گردیده اند.
سیستم های مدیریت:
مدیریت سخت افزار، نرم افزار و پروانه بهره برداری
 تنوع زیاد سخت افزارها و نرم افزارها در شبکه های رایانه ای موجب ایجاد پیچیدگی هایی برای مدیران شبکه شده است. حال چگونه مدیر شبکه می تواند بدون اطلاع از سخت افزارها و نرم افزارهای موجود در شبکه امنیت آنها را مورد بررسی قرار دهد؟
با بهره گیری از بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" کلیه دستگاه ها، سخت افزارها و نرم افزارهای موجود در شبکه شناسایی شده و در کنسول مدیریتی قابل دسترسی و نظارت خواهند بود. ایت امر موجب می گردد تا مدیر شبکه بتواند به آسانی بر کلیه آنها کنترل داشته و تنظیمات امنیتی موردنظر را برای آنها اعمال نماید. همچنین بدلیل دریافت کامل اطلاعات در خصوص نرم افزارها خصوصا پروانه بهره برداری آنها قادر خواهید بود از وضعیت اشتراک آنها مطلع شده و در صورت نیاز نسبت به خرید مجدد و تمدید آنها اقدام نمایید.
حفره ها و وصله های امنیتی
تلفیق و به کارگیری از نرم افزار "Microsoft WSUS" و پایگاه داده کسپرسکی موجب می گردد تا این بسته ی بطور خودکار کلیه حفره های امنیتی سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی را شناسایی و فورا نسبت به دریافت و نصب وصله های امنیتی موردنیاز اقدام نماید. این امر بطور چشمگیری ضریب امنیتی شبکه را افزایش داده  و از دسترسی افراد غیر مجاز و برنامه های مخرب به داده های شبکه بر اساس حفره های امنیتی ممانعت به عمل می آورد.
نصب سیستم عامل
یکی از قابلیتهای مهم بخش سیستمهای مدیریت کسپرسکی در بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced" قابلیت ساخت یک نسخه پشتیبان از سیستم عامهای نصب شده روی رایانه های شبکه می باشد. این امکان موجب می گردد تا در صورت نیاز به نصب مجدد سیستم عامل روی رایانه ها این فرآیند در کمترین زمان ممکن و بدون صرف وقت و هزینه به سرعت انجام پذیرد.
نصب برنامه های کاربردی
مدیران شبکه می توانند با استفاده از سیستمهای مدیریت کسپرسکی سایر برنامه های کاربردی را در صورت نیاز روی رایانه های شبکه نصب کرده و حتی این قادر خواهد بود با تعریف یک بازه زمانی مشخص (به عنوان مثال ساعاتی که خارج از ساعات کاری کارمندان می باشد) نرم افزارهای موردنظر خود را روی رایانه ها نصب و راه اندازی نماید.
عیب یابی از راه دور
قابلیت اتصال از راه دور بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced" به رایانه های شبکه به مدیر شبکه کمک می کند تا در صورت بروز هرگونه خطایی قادر به شناسایی و رفع مشکل مذکور گردد.
کنترل شبکه
بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced" لابراتوار کسپرسکی به شما کمک می کند تا به سادگی بر شبکه خود نظارت داشته و آنرا در مقابل انواع بدافزارها محافظت کنید. از آنجا که دستگاه ها بطور حودکار شناسایی می گردد شما می توانید دسترسی کاربران مختلف به آنها را تعریف نمایید. قابلیت کنترل وب سایتها و گروه بندی کاربران جهت دسترسی به وب سایتهای مختلف از دیگر قابلیتهای این بسته ی می باشد.

رمزنگاری:
تکنولوژی رمزنگاری
لابراتوار کسپرسکی از الگورینم قدتمند رمز نگاری 256 بیتی "AES" جهت رمزنگاری داده های حساس کاربران استفاده می نماید.
گزینش متدهای رمزنگاری
 کسپرسکی از متد رمزنگاری فایل "FLE" جهت رمزنگاری داده ها و اطلاعات مهم و حساس کاربر در محیط های شبکه و متد "FDE" برای رمزنگاری داده ها در سطح فیزیکی و نزدیک به سخت افزار استفاده می نماید.
شما می توانید برای هر یک از سیستمها از ترکیب هر دو متد فوق استفاده نموده و یا برای گروهی از آنها از یک متد و گروهی دیگر از یک متد دیگر بهره گیرید. به عنوال مثال قادر خواهید بود از متد "FLE" برای کلیه دستگاه های ذخیره سازی جانبی که ممکن از شبکه خارج گردند استفاده نمایید.
تطابق با سایر محصولات کسپرسکی
در حالی که بسیاری از برنامه های رمزنگاری دارای کنسول مدیریتی جداگانه ای می باشند، فناوری رمزنگاری کسپرسکی جزیی از هسته کلیه محصولات لابراتوار کسپرسکی از جمله کنسول مدیریتی آن بوده و مدیر شبکه می تواند به راحتی با استفاده از آن عملیات موردنظر خو را جهت اعمال تنظیمات و رمزنگاری داده ها را به انجام رساند.
شفاف سازی برای کاربران
کلیه عملیات رمزنگاری و خارج کردن از رمز برای فایلها و داده ها بصورت کاملا شفاف برای کاربران مشخص بوده و آنها قادر به شناسایی و تمیز دادن بین داده های رمزنگاری شده و سایر داده ها در رایانه خود می باشند و می توانند در صورن نیاز سایر اطلاعات خود را نیز رمزنگاری نمایند.
کنترل دسترسی برنامه ها به داده های رمزنگاری شده
هنگامی که داده ای را رمزنگاری می نمایید قادر خواهید بود دسترسی برنامه هایی را که نیاز به استفاده از آنها دارند را نیز کنترل نموده و از دسترسی برنامه های غیر به مجاز به داده های رمزنگاری شده جلوگیری به عمل آورید.
داده های رمزنگاری شده در ذخیره سازی، انتقال فایل، پشتیبان گیری و بازیابی داده ها بصورت کاملا امن باقی مانده  و بدون هیچگونه آسیبی می توان به آنها مجددا دسترسی داشت. ضمنا این اطلاعات در برنامه های ازتباطی مانند چت ها قابل انتقال نخواهند بود و بدین تریتیب امنیت آنها تا حد بالایی تضمین می گردد.
استفاده از داده های رمزنگاری شده
کاربران می توانند با رمزنگاری فایلها و پوشه های موردنظر خود از آنها در خارج از شبکه، در حافظه های جانبی، ایمیلها و ...  با خیالی اسوده استفاده نمایند.
کلید عمومی
اگر یکی از رایانه های شبکه دچار مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری گردد و سیستم عامل قابل لود شدن نباشد شما می توانید با استفاده از کلید عمومی که در کنسول مدیریتی کسپرسکی قرار گرفته است داده های مورد نظر را استخراج و مورد استفاده قرار دهید.
بازیابی رمزهای عبور کاربران
اگر کاربری رمز عبور خود روی اطلاعات رمزنگاری شده را فراموش نماید با استفاده از مکانیزم های بازیابی ارائه شده قادر به بازیابی و استفاده مجدد از آنها خواهد بود.
حفاظت از تلفن های همراه:
حفاظت از تلفن های همراه و داده های شبکه
بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" شامل ابزار امنیتی خاصی جهت حفاظت از تلفن های همراه می باشد. این ابزار حفاظتی با بهره گیری از مخزن ویروس، هوش مصنوعی و تکنولوژی ابری لابراتوار کسپرسکی از داده ها و اطلاعات موجود در گوشی های تلفن همراه موجود در شبکه حفاظت به عمل می آورد. شما می توانید در هر زمان فایلها، ایمیل ها و بسته های ضمیمه آنها را توسط تکنولوژی ابری کسپرسکی مورد اسکن و بررسی قرا دهید تا در صورت آلودگی آنها به بدافزارهای جدید فورا نسبت به پاکسازی آنها اقدام گردد.
کنترل برنامه های تلفن همراه
این محصول توانایی کنترل و نظارت بر برنامه های تلفن همراه و تعیین سطوح دسترسی آنها به شبکه را نیز دارا می باشد. شما می توانید با تعریف لیست های سیا و سفید از برنامه های کاربردی و اعمال قوانین و سیاستهای خاص به گوشی های تلفن همراه دسترسی کاربران آنها را به برنامه های تعریف شده تعیین نمایید.
رمزنگاری داده های شبکه ای
به منظور جلوگیری از استفاده غیرمجاز از داده ای شبکه ای ذخیره شده در تلفن های همراه شبکه در صورت سرقت یا مفقود شدن، کسپرسکی اقدام به ارائه متد رمزنگاری فایلها "FLE" جهت رمزنگاری داد های مذکور نموده است. ضمنا در خصوص تلفن های مجهز به پلتفرم می توانید از متد رمزنگاری "FDE" در سطح دیسک نیز استفاده نمایید.
جدا سازی محتوای شبکه ای و شخصی
اگر از دستگاه های همراه در شبکه استفاده می کنید می توانید با استفاده از این بسته ی اقدام به تعریف بخشهای منطقی داده ای برای داده های شبکه ای و داده های شخصی کاربران نموده و هر یک را جداگانه رمزنگاری کنید. همچنین قادر می باشید جهت امنیت بیشتر دسترسی برنامه های مختلف به هریک از داده های مذکور را تعریف نمایید.
قابلیت ضد سرقت
قابلیت ضد سرقت تلفن همراه موجود در بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" این امکان را برای شما قراهم می کند تا در صورت مفقود شدن یا سرقت تلفن همراه خود بتوانید به صورت از راه دور مکان تقریبی آنرا در نقشه مشخص نموده و در صورت نیاز آنرا قفل و داده های آنرا به طور کامل پا کنید. حتی در صورت تعویض سیم کارت در گوشی همراه این بسته ی با ارسال شماره جدید به شما کلیه قابلیتهای مذکور را مجددا در اختیار شما قرار میدهد.
مدیریت دستگاه های تلفن همراه:
مدیریت کارآمد و موثر
کنسول مدیریتی این بسته ی دارای قابلیت های فراوانی می باشد که موجب می گردد تا استفاده و کاربری آن بسیار آسان و در عین حال گسترده گردد. از مهمترین امکانات این کنسول مدیریتی می توان به مواردی مانند: تطابق با "Apple MDM Server"،  "Microsoft Exchange ActiveSync"، اکتیو دایرکتوری و مدیریت بر دستگاه های تلفن همراه اشاره نمود.
کنسول مدیریتی تلفن های همراه "MDM" علاوه بر قابلتهای فوق این امکان را برای شما فراهم می کند تا دسترسی دستگاه های مختلف به شبکه را محدود و بر سیستم عامل ها و برنامه های نصب شده روی آنها نظارت داشته و در صورت نیاز بسته های امنیتی مربوط به هر یک را روی آنها نصب و راه اندازی نمایید.
مدیریت برنامه ها، وب سایت ها و دستگاه های جانبی:
کنترل برنامه ها
قابلیت کنترل برنامه ها به شما این امکان را می دهد تا دسترسی به برنامه های موجود در شبکه را مدیریت نمایید از دیگر مزایای این ابزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
•    
مانیتورینگ برنامه ها: نظارت و طبقه بندی برنامه های کاربردی به عنوان برنامه های امن، محدود و نا امن
•    کنترل برنامه های راه انداز: کنترل برنامه های راه انداز سیستم و قابلیت بلوکه سازی فعالیت آنها
•    سطوح دسترسی برنامه ها: کنترل دسترسی برنامه ها به منابع سیستمی نظیر فایلها و رجیستری های سیستم عامل
•    مدیزیت دسترسی ها: امکان تعریف لیستهای سیاه و سفید از برنامه های کاربردی و تعربف دسترسی کاربران به هریک از برنامه ها از طریق آنها
فهرست های سفید پویا
از مهمترین امکانات موجود در ابزار کنترل برنامه ها استفاده از لیست های سفید پویا جهت اطمینان از عملکرد صحیح برنامه های کاربردی موجود در شبکه می باشد. لابراتوار کسپرسکی تنها شرکتی در بین شرکتهای سازنده بسته یات امنیتی است که داری فهرست سفید و به روز برنامه ها می باشد. کارشناسان موجود در این لابراتوار به طور مداوم و روزمره برنامه ای ارائه شده را مورد ارزیابی قرار می دهدن و پایگاه داده فهرست سفید را برای کاربران روزآمد می نمایند.
از انجا که لابراتوار کسپرسکی فهرست سفید روزآمد شده خود را در فضای ابری قرار می دهد، کلیه کاربران می توانند به محض روزآمد نمودن نرم افزارهای ضد ویروس خود از آن بهره مند گردند.
کنترل دستگاه های جانبی
با توجه به اینکه کاربران شبکه  می توانند به راحتی دستگاه های جانبی خصوصا حافظه های هراه را به راحتی به رایانه حود متصل کنند لذا بررسی این دستگاه ها و کنترل داده های آنها می تواند تا حد بسیار زیادی به مانیت رایانه ها کمک نماید. ابزار کنترل دستگاه های جانبی شامل موارد است:
•    
کنترل دسترسی به دستگاه: کنترل دسترسی به دستگاه های جانبی با کنترل پورتهای اتصالی، نوع دستگاه، شماره سریال دستگاه جهت جلوگیری از اتصال دستگاه های غیرمجاز و آلوده
•    تعیین زمان دسترسی: تعیین بازه زمانی جهت استفاده کاربران از دستگاه های جانبی
کنترل وب
قابلیت کنترل وب سایتها در بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" این امکان را به مدیر شبکه می دهد تا دسترسی کاربران مختلف به وب سایتها و داده های آنلاین را محدود و یا قطع نماید. همچنین می توان با گروه بندی وب سایتها نظیر: شبکه های اجتماعی، بازی های آنلاین، چت رومها و ... و تعیین گروه هر یک از کاربران علاوه بر افزایش بهره وری کارکنان، از دسترسی آنها به وب سایتهای نا امن که می تواند موجب آلودگی رایانه های شبکه گردد جلوگیری به عمل آورد.
حفاظت از سرورهای پست الکترونیک:
حفاظت از طیف وسیع سروهای پست الکترونیک
بسته ی  "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" شامل یک نرم افزار حفاظتی مخصوص سرورهای پست الکترونیک بوده و با استفاده از ماژول ضد ویروس و ضد هرزنامه خود کلیه ترافیک ارسالی و دریافتی در سرورها را مورد ارزیابی قرار می دهد. این نرم افزار حفاظتی از طیف وسیعی از سرورها مانند: "CommuniGate Pro", "Postfix", "SendMail" ,"IBM Lotus Notes/Domino" ,"Microsoft Exchange"  و ... پشتیبانی می نماید.
مدیریت آسان
کنسول مدیریتی قدتمند و انعطاف پذیر کسپرسکی به شما این امکان را می دهد تا بر به سهولت کلیه تنظیمات مروط به اسکن را تغییر، گزارشات متنوع را دریافت و بطور کامل بر نرم افزار حفاظتی مخصوص سرورهای پست الکترونیک نظارت داشته باشید.
افزایش بهره وری و استفاده حداقلی از منابع سیستم
این بسته ی جهت استفاده از کمترین منابع سیستمی بهینه سازی شده و بدون ایجاد سربار در عملکرد سرورها موجب افزایش راندمان و کارایی آنها می گردد. علاوه بر این موضوع به کارگیری فیلترهای خاص جهت شناسایی هرزنامه ها بطور چشمگیری در مصرف منابع سیستمی صرفه جویی می نماید.
پشتیبانی از سرورهای مجازی
راهکارهای امنیتی لابراتوار کسپرسکی موفق به دریافت نشان تایید از سوی "VMWARE" گردیده اند و بطور کامل از آنها پشتیبانی می نماید.
حفاظت از سرورهای اینترنت:
حفاظت خودکار
بسته ی  "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" یک ابزار حفاظتی خاص جهت کنترل و نظارت بر سرورهای اینترنت ارائه نموده است. این ابزار امنیتی با کنترل ترافیک داده ها و بسته های تبادلی با پروتکلهای  "SMTP", "POP3" , "FTP" ,"HTTPS" , "HTTP"و غیره در سرورهای اینترنت مبتنی بر ویندوز و لینوکس، در صورت مشاهده هرگونه بدفارا و کد مخرب بطور خودکار اقدام به پاکسازی و بلوکه نمودن آن می نماید.
حفاظت از ایمیلها
ابزار حفاظتی این بسته علاوه بر کنترل ترافیک داده ها ایمیلهایی را که از طریق "Microsoft Forefront TMG" و "Microsoft ISA Server" ارسال و دریافت می گردند را نیز بررسی و  نظارت می نماید.
کارایی بالا و مدیریت آسان
وجود اسکنر هوشمند و بهینه، هوش مصنوعی قدرتمند، بسته های به روز رسانی کم حجم و استفاده از کمترین منابع سیستمی در این بسته ی موجب افزایش راندمان و کارایی در شبکه های رایانه ای شده است.. از دیگر امکانات این بسته ی به کارگیری کنسول مدیریتی خاص جهت دریافت گزارشات متنوع از وضعیت امنیتی شبکه می باشد.
حفاظت از سرورهای تعاملی – اشتراکی:
سرورهای امن تر با ضد ویروس برتر
بسته ی  "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" یک اسکنر ضد ویروس و ضد بدافزار خاص جهت فیلتر سازی محتوا و فایلهای رد و بدل شده در سرورهای تعاملی-اشتراکی  "Microsoft SharePoint Server" نموده است. این اسکنر دارای یک رابط کاربری خاص جهت دریافت گزارشات و انجام فرامین موردنیاز می باشد.
استفاده موثر از منابع ذخیره سازی
فیلتر سازی محتوا و فیلتر سازی فایلها به شما کمک می کند تا از ذخیره سازی داده های غیر ضروری در سرورهای ذخیره سازی تا حد بسیار زیادی در فضای ذخیره سازی صرفه جویی نماید. این ماژول ضد ویروس با ایجاد کمترین سربار در عملکرد سرورهای اشتراکی بطور چشمگیری موجب افزایش راندمان و کارایی آنها می گردد.
کنترل ارتباطات داخلی
فیلتر سازی محتوا در این ماژول ضد ویروس از یک پایگاه داده پیش فرض و قابل تغییر توسط مدیر شبکه به منظور غربال داده های ارسالی و دریافتی در شبکه داخلی استفاده می کند.  مدیر شبکه می تواند در صورت نیاز با تعریف کلمات خاص و پارامترها مختلف دقت و میزان غربالگردی را تعیین و تعریف نماید.
گزارش دهی متنوع و گسترده
رابط کاربری خاص این بخش از نرم افزار مدیر شبکه را قادر می سازد تا در هر لحظه به تنظیمات امنیتی، پارامترها و پایگاه داده فیلترینگ داده ها دسترسی داشته و در صورت نیاز گزارشات متنوع و گسترده را جهت بررسی دریافت نماید.
کنسول مدیریت مرکزی:
بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Total" به همراه کنسول مدیریتی "Kaspersky Security Center" ارائه گردیده است. این کنسول به شما امکان می دهد تا کلیه قابلیتها و بخشهای مختلف نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده روی شبکه را به راحتی و در کمترین زمان و بدون نیاز به آموزشهای پیچیده مدیریت و نظارت نمایید.