Security For Business Core

Kaspersky

Security For Business Core

در بسته ی "Kaspersky Endpoint Security for Business Core” موارد زیر ارائه شده است:
•    گارد حفاظتی چند لایه جهت شناسایی و حذف ویروسها، بدافزارها، تروجانها و سایر تهدیدات امنیتی
•     نظارت و کنترل نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده روی رایانه های شبکه  توسط کنسول مدیریت مرکزی
مزایا:

با ظهور روزانه به طور متوسط حدود 125،000 برنامه مخرب جدید در فضای سایبری دیگر تکیه بر مخزن ویروس به عنوان یک پایگاه داده جهت شناسایی آنها برای حفاظت از رایانه ها کافی نخواهد بود. بسته "Kaspersky Endpoint Security for Business Core"  با بهره گیری از فناوری های مختلف از جمله مخزن ویروس، هوش مصنوعی، تکنولوژی ابری و لایه های امنیتی متعدد امنیت جامع و یکپارچه ای را برای شبکه های رایانه ای فراهم می نماید.
ضد ویروس برتر
این بسته مجهز به گارد ضد ویروس قدرتمند مبتنی بر مخزن ویروس و فناوری شناسایی ابری می باشد. این قابلیت موجب می گردد تا کلیه بدافزارها، کدهای مخرب، ویروسها و تروجانها شناسایی و حذف گردند. همچنین وجود هوش مصنوعی قدرتمند در این محصول می تواند تا حد بسیار زیادی بدافزارهای جدید را که هنوز به مخرن ضد ویروس افزوده نشده اند شناسایی و قرنطینه نماید.
حفاظت در مقابل هکرها
دیواره آتش کسپرسکی و ماژول شناسایی "HIPS" موجود در این محصول، کلیه فعالیتهای شبکه را مورد بررسی قرار داده و از دسترسی هکرها و افزار غیر مجاز به اطلاعات ایستگاههای کاری و سرورهای شبکه ممانعت به عمل می آورد.
تکنولوژی حفاظت ابری
میلیونها کاربر محصولات کسپرسکی در سراسر جهان روزانه بیش از 25 میلیون فایل مشکوک را به طور خودکار به سیستم ابری لابراتوار کسپرسکی جهت بررسی ارسال می نمایند. کارشناسان این مرکز با بررسی و تجزیه و تحلیل روزانه آنها و افزودن فایلهای آلوده شناسایی شده در نمونه های ارسالی و افزودن آنها به مخرن ویروس از انتشار آنها به سایر کاربران جلوگیری به عمل می آورند.
نصب سریع و مدیریت آسان
بسته "Kaspersky Endpoint Security for Business Core”  به طور پیش فرض و بصورت کامل تنظیم و پیکربندی شده است و به محض نصب روی رایانه های شبکه شروع به حفاظت از آنها خواهد نمود. همچنین مدیر شبکه می تواند با استفاده از کنسول مدیریتی کسپرسکی موجود در این بسته به صورت متمرکز نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده روی رایانه های شبکه را مورد نظارت و کنترل قرار دهد.
انعطاف پذیری و مقیاس پذیری
شما با استفاده از بسته "Kaspersky Endpoint Security for Business Core" قادر خواهید بود نیازهای امنیتی شبکه خود را تامین نمایید. همچنین در صورت نیاز می توانید با به کارگیری راهکارهای امنیتی شبکه ای لابراتوار کسپرسکی کلیه ایستگاههای محلی، موبایلها، فایل سرورها، سرورهای پست الکترونیکی، سرورهای اشتراکی و سرورهای اینترنتی را مورد حفاظت قرار دهید.
لازم به ذکر است کلیه راهکارهای امنیتی ارائه شده لابراتوار کسپرسکی را می توان توسط کنسول مدیریتی "Kaspersky  Security Center" مدیریت نمود.
قابلیت ها:
بسته  "Kaspersky Endpoint Security for Business Core" علاوه بر اینکه برنده جایزه فناوری ضد تروجان گردیده است به دلیل دارا بودن ویژگیهای منحصر به فرد مورد توجه بسیاری از مدیران شبکه و تیم های نرم افزاری قرار گرفته است. این محصول در پلتفرم های زیر قابل استفاده می باشد:
•    ایستگاه های محلی ویندوز، ویندوز 8 نیز پشتیبانی می گردد.
•    ایستگاه های محلی لینوکس
•    ایستگاه های محلی مکینتاش
لازم به ذکر کلیه امکانات در همه سیستم عامهای فوق در دسترس نیستند.
حفاظت از ایستگاه های محلی:
اسکن خودکار و دستی
نرم افزار ضد ویروس نصب شده روی ایستگاههای کاری به طور خودکار کلیه فایلهای دسترسی داده شده، تغییر داده شده، باز شده و ساخته شده را مورد اسکن قرار می دهد. همچنین کاربر می تواند با استفاده از اسکن دستی فایلها، پوشه ها و درایوهای موردنظر خود را در هر زمان مورد ویروس اسکن قرار دهد.
تکنولوژی پاکسازی فعال
تکنولوژی پاکسازی فعال کسپرسکی موجود در محصولات شبکه ای، با قرار گرفتن در پایین ترین سطح سیستم عامل کلیه کدهای مخرب و بدافزارها را بطور خودکار پاکسازی می نماید.
به روزرسانی منظم و مکرر مخزن ویروس
به روز رسانی مخزن ویروس کسپرسکی سریعترین و منظم ترین در بین سایر شرکتهای تولید کننده نرم افزارهای ضد ویروس می باشد. علاوه بر این استفاده از فناوری الگوهای شناسایی موجب کاهش چشمگیر حجم فایلهای روزآمد و شناسایی سریعتر کدهای مخرب می گردد. بهینه سازی در بسته های به روز رسانی سبب ایجاد کمترین سربار در عملکرد پردازنده مرکزی رایانه ها شده و منابع سیستمی بیشتری در اختیار سایر برنامه های کاربردی کاربر قرار خواهد داد.
سیستم تشخیص فوری
 سیستم تشخیص فوری کسپرسکی یا اصطلاحا "UDS" یک فناوری شناسایی فایلهای آلوده جدید قبل از افزوده شدن به مخزن ویروس میباشد و کمک شایانی به حفاظت موثر رایانه ها در فضای سایبری می نماید.
تجزیه و تحلیل رفتاری
 فناوری رفتار شناسایی کسپرسکی قابلیت ویژه ای است که به کمک آن نرم افزار ضد ویروس کلیه برنامه ها و فایلهای اجرایی را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده رفتار مشکوک اقدام به بلوکه سازی فعالیت آنها نموده و در صورت نیاز می تواند کلیه تغییرات انجام شده را لغو  و سیستم را به نقطه ای قبل از اجرای برنامه های مذکور بازگرداند.
فناوری شناسایی ابری
ده ها میلیون کاربر کسپرسکی در سراسر دنیا روزانه فایلهای مشکوک خود در بطور خودکار توسط ماژول "KSN" در شبکه ابری لابراتوار کسپرسکی قرار می دهند. این شبکه امنیتی با به روز رسانی فوری پایگاه داده خود و ارائه ابزارهای پاکسازی برای هر یک از فایلهای آلوده ارسالی کاربران، در کمترین زمان ممکن از انتشار آنها در فضای سایبری جلوگیری می نماید. از دیگر مزایای این شبکه ابری می توان به کاهش خطای شناسایی آنتی ویروس (False-Positives) و نهایتا افزایش بهره وری شبکه کاربران اشاره نمود.
دیواره آتش مجهز به فنآوری "HIPS"
دیواره آتش پیشرفته کسپرسکی با بررسی کلیه ترافیک ورودی و خروجی با توجه به آدرس "IP" و پورتهای استفاده شده، شبکه را در مقابل دسترسی های غیرمجاز محافظت می نماید. این دیواره آتش بصورت پیش فرض دارای 250 دسترسی از قبل تعریف شده بوده و تا حد زیادی در وقت مدیر شبکه برای پیکربندی مجدد دسترسی ها صرفه جویی می نماید.
مسدود سازی حملات شبکه ای
ماژول مسدود ساری حملات شبکه ای با بررسی فعالیت برنامه ها در شبکه به محض شناسایی رفتار مشکوک با توجه به پیش فرضهای تعریف شده اقدام به مسدود سازی برنامه مورد نظر خواهد نمود.
کنسول مدیریت مرکزی:
کنسول مدیریت یکپارچه
کنسول مدیریتی کسپرسکی (Kaspersky Security Center) یک ابزار مدیریتی قدرتمند جهت نظارت و کنترل نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده روی ایستگاههای کاری شبکه و گوشی های تلفن هوشمند می باشد. با به کارگیری این کنسول، مدیر شبکه می تواند به راحتی و از یک نقطه تمامی نیازهای خود از قبیل: اسکن رایانه ها، دریافت گزارشات ویروسی، تغییر در قوانین دسترسی کاربران به وب سایتها، تغییر در تنظیمات نرم افزا ضد ویروس نصب شده، به روز رسانی محلی و غیره را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهد.
استفاده بهینه از منابع سیستمی
کلیه راهکارهای امنیتی لابراتوار کسپرسکی با نظارت یک گروه طراح به گونه طراحی شده اند تا بصورت یکپارچه بتوان آنها را در کنسول مدیریتی مدیریت نمود و بدلیل بهینه سازی های انجام شده و به حداقل رسانی استفاده از منابع سیستمی موجب افزایش عملکرد و راندمان در سطح شبکه می گردند.
پشتیبانی از طیف وسیعی از سیستم عاملها
محصول "Kaspersky Endpoint Security for Business Core"  قابل استفاده بر روی انواع سیستم عاملهای ویندوز، مکینتاش و لینوکس بوده و مدیر شبکه را قادر می سازد تا طیف وسیعی از رایانه های شبکه را مورد حفاظت قرار دهد.