Epson L110

Kaspersky

Epson L110

EPSON L110

  • پرینتر جوهر افشان
  • چاپگر رنگی خوش قیمت
  • همراه تانک جوهر اپسون

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینتر اپسون L110 ، یک پرینتر یک کاره با سیستم جوهر داخلی است که برای مصارف خانگی و دانش آموزانی که به دنبال کم کردن هزینه های پرینت کردن هستند، مناسب است.با برخورداری از فن آوری پرینت کردن Micro Piezo و جوهر پرینت واقعی اپسون، می توانید مدارک خود را با کیفیت اپسون اما باهزینه ای بسیار کم، پرینت کنید.

 

این پرینتر همراه با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش یک ساله (یا 15 هزار برگه) ، آسودگی را برای شما فراهم می آورد.

 

مخزن جوهر کاملاً در داخل این پرینتر تعبیه شده است ، بنابراین شما می توانید بدون کثیف کاری که اغلب به علت پرکردن مخزن جوهر با جوهرهای غیر اصل یا سیستم هایبا مخزن جوهر Third-party به وجود می آیند، از پرینت رنگی خود لذت ببرید. شیشه های جوهر اصل اپسون، پر کردن مخزن جوهر را به علت برچسب گذاری روشن و نازل بدوننشت خود، آسان می گردانند. راه اندازی و استفاده از این پرینتر در مقایسه با سیستمهای با مخزن جوهرThird-party ، آسان است؛ مخزن را به سادگی با شیشه های جوهر پرکنید، پرینتر را روشن کنید و سیستم جوهر را راه بیاندازید. حال پرینتر L110 آماده برای پرینت کردن است.

 

این دستگاه، پرینتی کم هزینه را فراهم می کند. هر مجموعه از شیشه های جوهر با حجم بالا، می تواند حداکثر 4هزار برگه سیاه و سفید و 6500 برگه رنگی پرینت کند.

 

این مدل پرینتر 12 درصد کوچکتر از مدلهای قبلی خود است و به راحتی در هر محیط کاری جای می­گیرد.

 

خصوصیات اصلی

کیفیت اپسون

    هدفمند، مخزن جوهر با قابلیت پر کردن دوباره

مقرون به صرفه

    هزینه بسیار پایین پرینت هر صفحه کاغذ

استفاده آسان

    عاری از هر نوع کثیف کاری؛ راه اندازی آسان و ساده

طراحی فشرده

    12% کوچکتر از مدلهای قبلی

آسودگی خاطر

    تحت پوشش ضمانت اپسون